Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

   Okna systemu VEKA oferują każdemu odbiorcy rozwiązanie odpowiadające jego indywidualnym potrzebom. System ten jest funkcjonalny, stabilny, trwały, łatwy w konserwacji i nie obciąża środowiska naturalnego. Stylowe okna nadają domom charakter i kształtują atmosferę wnętrz. Nowoczesne tworzywa i technologie pozwalają na uzyskanie doskonałej izolacji dzwiękowej i cieplnej, redukcje emisji szkodliwych substancji, trwałej sprawności, zapewniają łatwą konserwacje i komfort obsługi Nowa generacja okien zachowuje ładny wygląd bez konieczności kosztownej konserwacji. Wysoka stabilność okien VEKA zapobiega ryzyku włamania.

   Obok perfekcyjnych rozwiązań architektonicznych, system profili VEKA oferuje wiele atrakcyjnych deseni i kolorów. Różnorodne kształty szprosów nadają fasadom elegancję i styl. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom technicznym jesteśmy w stanie sprostać najwymyślniejszym wymaganiom w zakresie bezpieczeństwa i funkcjonalności użytkowania okien.

   Okna wyposażone są w okucia renomowanej firmy Winkhaus. Zastosowanie tego rozwiązania charakteryzuje się bezawaryjnym i długoletnim okresem użytkowania okna.

Profile w pełnej gamie kolorów

kolory7   Systemy profili VEKA posiadają bogatą paletę kolorów i wykończeń, dlatego okna z nich wykonane doskonale komponują się z każdą fasadą oraz każdym stylem architektonicznym. Do wyboru jest 38 kolorów, w tym wykończenia o strukturze odwzorowującej drewno i aluminium. Każde okno w systemie VEKA może być wykonane w dwóch odmiennych kolorach - jeden widoczny od zewnątrz, drugi od wewnątrz budynku.

   Do okien o dwóch odmiennych kolorach okleiny polecamy systemy profili wykonane w koekstruzji. Profile do tych okien są wytłaczane również w dwóch różnych kolorach - analogicznie do oklein. Odpowiednio barwiona w masie ścianka profila pod okleiną z folii maskuje ewentualne uszkodzenia mechaniczne, powodując iż są mało widoczne.

Profile VEKA Perfectline

perfectoval   VEKA Perfectline to najnowsza generacja profili wielokomorowych o klasycznej i bardzo eleganckiej linii. System Perfectline pozwala stworzyć perfekcyjne okna zapewniające mieszkańcom jeszcze doskonalszą ochronę przed utratą ciepła i hałasem. Okna w systemie Perfectline wyznaczają także nowe, wyższe standardy bezpieczeństwa.

   Pozwalają nadać każdemu budynkowi indywidualny charakter, zgodny z życzeniami i oczekiwaniami domowników. Szeroka gama kolorów i deseni zadowoli najbardziej wyszukane gusty i pozwoli na harmonijne wkomponowanie eleganckich okien w każdy rodzaj fasady. Styl okna podkreślają uszczelki; klasyczne i wyraziste - czarne lub eleganckie i stonowane - szare. Wybór jednej z nich daje dodatkowe możliwości kształtowania architektury własnego domu.

Profile VEKA Alphaline

alphaline   VEKA Alphaline stanowi ekskluzywne uzupełnienie bogatej oferty systemowej firmy VEKA o jeszcze lepszych parametrach izolacyjnych. Jest pierwszym systemem profili z głębokością zabudowy 90 mm produkowanym seryjnie. Tym samym spełnia najważniejszy współczesny postulat inwestorów - zminimalizowanie zużycia energii w budynku.

Profile VEKA Effectline

efectline2   Effectline to pierwszy 5-komorowy system profili VEKA przeznaczony do powszechnego budownictwa mieszkaniowego i biurowego. Jego konstrukcja została zoptymalizowana pod względem dopasowania do panujących w Polsce warunków atmosferycznych, w tym średnich temperatur oraz siły wiatru.

NASI PARTNERZY

All Rights Reserved © 2016 - www.almet.net.pl

topsite

Projekt i wykonanie: www.kontakt-handlowy.pl